Volatilite Ocak ayının en düşük seviyelerine düşerken Cardano fiyat tahmini

Kardan Madeni para hacminin geri çekilmesi ve oynaklığın Ocak ayından bu yana en düşük seviyeye düşmesiyle fiyat Salı günü yatay hareket etti. ADA, son birkaç gün içinde bulunduğu 0,3705 dolara düştü. Bu fiyat gazı, bu yılın en yüksek noktasından %20’den fazla düştü.

Oynaklık ve hacim kaymaları

Cardano, diğer kripto para birimleri gibi, yatırımcıların borç tavanı konularına odaklanmasıyla son birkaç gündür dar bir aralıkta. Demokratlar ve Cumhuriyetçiler, son tarih olan 1 Haziran’dan önce borç tavanının nasıl yükseltileceği konusunda fikir ayrılığına düştüler.

Bunda yazdığımız gibi maddeBitcoin ve diğer kripto para birimlerine olan ilgi son iki yılın en düşük seviyesine indi. Ek veriler, çoğu merkezi ve merkezi olmayan borsada işlem gören kripto para birimi hacminin düştüğünü gösteriyor.

Olumlu bir işarette, kilitli toplam değer (TVL) Cardano’nun ekosisteminde büyüyor. DeFi Llama tarafından derlenen veriler, TVL’nin geçen yılın Mayıs ayından bu yana en yüksek seviye olan 197 milyon dolara sıçradığını gösteriyor. Bu seviye, geçen yılın en düşük seviyesi olan yaklaşık 70 milyon $’dan çok daha yüksek.

ADA açısından, ekosistemdeki TVL 187 milyon A$’a sıçradı. Ekosistemdeki çoğu dApp, son birkaç hafta içinde TVL sıçramasını gördü. Diğerlerinin yanı sıra MinSwap, Indigo, WingRiders, Liquid ve MuesliSwap gibilerini içerir.

IntoTheBlock tarafından derlenen verilere göre, Cardano’da başka olumlu yönler de var. Analitik şirketi bir notta, ekosistemdeki işlem sayısının sıçradığını söyledi. Ocak ile bu hafta arasında işlem hacmi %205 arttı. Çoğunlukla Cardano ile uğraşan kullanıcıların çoğu, 10 ila 50 ABD Doları arasında küçük tüccarlardır.

Cardano fiyat tahmini

Günlük grafik, Cardano’nun son birkaç gündür aşağı yönlü hareket ettiğini gösteriyor. Yılbaşından bugüne kadarki en yüksek seviyesi olan 0,4628 $’ın altına düşerek mevcut 0,3725 $’a geriledi. 50 günlük hareketli ortalamayı geçerek ayıların kontrolü ele geçirdiğinin sinyalini verdi.

En önemlisi, Ortalama Gerçek Aralık’ın (ATR) bu yılın 8 Ocak’ından bu yana en düşük seviyeye düştüğünü görüyoruz. ATR, oynaklığı ölçen en popüler göstergelerden biridir. Bir diğer önemli gösterge, hacmin 9 Ocak’tan bu yana düştüğünü gösteriyor.

Bu nedenle, Cardano’nun görünümü, düşüş eğilimi ile nötr. Bir düşüş kırılması olursa, izlenecek bir sonraki seviye 10 Mart’taki en düşük nokta olan 0,2990 Dolar olacak.

Cardano nasıl satın alınır

eToro

eToro, kripto/fiat ve kripto/kripto çiftlerinin yanı sıra Bitcoin, XRP ve diğerleri gibi çok çeşitli kriptolar sunar. eToro kullanıcıları diğer kullanıcılarla bağlantı kurabilir, onlardan öğrenebilir ve kopyalayabilir veya onlar tarafından kopyalanabilir.

ADA’yı eToro ile bugün satın alın

Halk

Public, hisse senetlerine, ETF’lere, kriptoya ve güzel sanatlar ve koleksiyon ürünleri gibi alternatif varlıklara tek bir yerden yatırım yapmanıza olanak tanıyan bir yatırım platformudur.

ADA’yı bugün Public ile satın alın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir