Tarihi Başarı: Bitci.com, Bir Dünya Devinin Daha Ekosistemine Girdi!

Ünlü Türk Blockchain şirketi Bitci Teknoloji, son dönemde ses getirecek birçok anlaşma ve proje gerçekleştirdi. Dünyada ve Türkiye’de son dönemde sayıları hızla artan taraftar token projelerinin birçoğunda Bitci Teknoloji’nin imzası var. Blockchain ve kripto para dünyasında hayata geçirdiği yenilikçi uygulamalar ile adından fazlasıyla söz ettiren Bitci.com bugün yine manşetlerde yer alıyor. Bitci.com, dünyanın oyun devlerinden Electronic Arts’ın (EA) son Formula 1 oyununda boy gösteriyor.

Bitci.com, Electronic Arts’ın son Formula 1 oyununda boy gösteriyor!

Bitci Teknoloji, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen yerli Blockchain’i dünyaya yayıyor. Uzun süredir yaptığı başarılı anlaşmalar ile piyasada ün salan Bitci Teknoloji, Formula 1 tarihinin en başarılı takımlarından olan McLaren Racing ile Blockchain teknolojileri geliştirilmesi konusunda da anlaşmaya varmıştı. Bu anlaşmayla, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen yerli Blockchain ilk kez Formula 1 organizasyonunda kullanılmış oldu. Türk Blockchain’ini yurt dışına ihraç etmeyi başaran Bitci.com, dünyanın en çok izlenen spor organizasyonları arasında yer alan Formula 1’de de ülkemizi temsil ediyor.

Türk kripto para ve Blockchain dünyası, Bitci Teknoloji’nin McLaren Racing anlaşmasının ardından önemli bir gelişmeye tanıklık ediyor. Bitci Teknoloji, dünya oyun devlerinden Electronic Arts’ın (EA) son Formula 1 oyununda yerini alıyor. Electronic Arts Inc. (EA), merkezi California’da bulunan Amerikalı bir video oyun şirketidir. Electronic Arts Inc. (EA), Amerika ve Avrupa’da kâr ve piyasa değeri bakımından ikinci en büyük oyun şirketidir. Bilgisayar oyunları tarihinin en önemli ve popüler oyunlarından birçoğu EA tarafından yayınlanmıştır. Bu nedenle Electronic Arts’ın (EA) son Formula 1 oyununda Bitci.com’un yer alması büyük bir başarıya temsil etmektedir. Yaptığı son ortaklıklara ve aldığı yatırımcı ilgisine bakılırsa Bitci Teknoloji’den daha büyük duyurular geleceğe benziyor.

Ünlü Türk Blockchain şirketi Bitci teknoloji ile tanışın!

Çağdaş Holding bünyesinde Blockchain teknolojileri araştırma ve geliştirme amacıyla Bodrum’da kurulan Bitci Teknoloji, 2018 yılından bu yana sektördeki öncü faaliyetlerine devam etmektedir. İlk etapta kendisine ait mining tesisini ve mining havuzlarını kuran Bitci Teknoloji, ardından dünyanın en gelişmiş kripto para alım-satım borsalarından olan Bitci.com’u hayata geçirdi. 2020 yılında, Türkiye’nin ilk borsa ve ödeme sistemine entegre blokzinciri olan Bitcichain’i geliştiren Bitci Teknoloji, eş zamanlı olarak da Türkiye’de ilk kripto para ile ödeme yapılmasına imkân sağlayan BitciPay’i devreye aldı.

Tarihi Gelişme: Türkiye’nin İlk Yerli Kripto Parası Bitcicoin, Dünyaya Açılıyor!

Türkiye’de ve yurt dışında çok sayıda spor kulübü ile taraftar token projeleri geliştirmek üzere yola çıkan Bitci Teknoloji, bu kapsamdaki ilk anlaşmaları Türkiye’de Karşıyaka Spor Kulübü, Türkiye A Milli Basketbol Takımı, Eskişehirspor, Ankaragücü; Avrupa’da ise Glasgow Rangers, Real Betis, McLaren Racing ve İspanya Milli Futbol Takımı ile hayata geçirdi. Bitci, inşaat, enerji ve turizm gibi sektörlere yönelik blockchain çözümleri konusunda da çalışmalarına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir