Shiba Inu’dan (SHIB) Dikkat Çekici Ortaklık: Ana Akıma Ulaştıracak!

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yeni bir blog yazısında Welly’s adlı bir İtalyan fast-food restoranıyla ortaklık kurduğunu duyurdu.

 

Kusama, türünün tek örneği bir SHIB temalı restoran olan Welly’s’in açılışını duyurdu. Fast-food zinciri, topluluk tarafından desteklenecek ve blok zincir teknolojisi üzerinde çalışacak. Ekip, “gerçek hayatta” insanlara ulaşmaya yönelik ilk girişiminde, fast-food zincirini küresel olarak genişletmeyi amaçlıyor. Ortaklık, Shiba Inu’yu ana akıma ulaştıracak, platform sağlıklı ve lezzetli SHIB markalı yiyeceklerle dünyanın dört bir yanındaki insanlarla bağlantı kuracak.

Welly’s ortaklık belgelerini imzaladıktan sonraki hafta, Shiba Inu köpeğini yeni maskotu haline getirerek ve meme coin’in anonim yaratıcısı Ryoshi’ye atıfta bulunan yeni bir slogan benimseyerek şimdiden tam bir marka değişikliği gerçekleştirdi. Ayrıca menü ve pazarlama stratejisi de revize edildi.

SHIB kripto para birimi, mağazada bir ödeme aracı olarak kullanılacak ve rakip meme kripto para birimi Dogecoin de olası bir ödeme seçeneği olarak kabul edilecek.

 

Kusama, az bilinen restoranın “son derece kaliteli yemekleri” ile tanındığını iddia ediyor. Restoranda sadece sağlıklı yemek seçenekleri olacak:

“Welly’s bir ‘burger lokantası’, ancak biz vejetaryen, vegan ve “sağlıklı” fast food seçeneklerine sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Amiral mağazamızın açılışıyla birlikte bu ihtiyaçları karşılamak için daha fazla seçenek sunacağız.”

Geliştiriciler ayrıca, blockchain tabanlı gıda takibini uygulamak için henüz piyasaya sürülmemiş bir katman-2 çözümü olan Shibarium’u kullanma fikrini de ortaya attılar.

Şu anda sadece Napoli’de bir mağaza bulunmasına rağmen ekip küresel olarak genişlemeyi planlıyor ve “devasa merkezi holdingler” ile ortaklık fikrini reddediyor. Bazıları son işbirliğini bir hile olarak görse de, ekip uzun vadeli olduğu konusunda ısrar ediyor.

SHIB’in Welly’s ile olan ortaklığı, yeni bir hiper kaliteli hızlı blok zinciri tabanlı fast-food zinciri ile sonuçlanacak. Ekip, yalnızca iyi yemek satın almakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerin satın almalarıyla SHIB’yi “yakabileceğini” de ortaya çıkardı.

Ekibe göre, müşteriler sadece iyi yemek satın almakla kalmayacak, aynı zamanda satın alımlarıyla SHIB’ii de ‘yakabilecekler’. Yakım mekanizması yakında hayata geçirilecek ve bununla ilgili daha fazla ayrıntı yakında ortaya çıkacak.

Welly’s’in Shiba Inu ekosistemine katılımı, bugüne kadar gerçekleşenlerden farklı olarak sosyal medyada değil “gerçek hayatta” gerçekleşmiş olacak. Bu ortaklık, ortalama bir insanın Shiba Inu’nun ne olduğunu, ne anlama geldiğini ve neyi temsil ettiğini anlamasını sağlayacak. Daha geniş ve daha çeşitli bir kitleye ulaşmak, meme coin hakkındaki beklentilerini artırarak pazarda baskın bir güç olmaya devam etmesini sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir