Huobi ve Tron, Grand Hackathon Sezon 4’ü başlatırken 500.000 USDD kapmak için hazır

  • Yeni HackaTron, geri dönen katılımcılara adanmış iki yeni yol ve çevre dostu blok zinciri teşvikleri için bir başka yol tanıttı.
  • Katılımcılar, 1 Şubat’tan itibaren başvurularını sunabilecekler.
  • Kazananlar USDD’de 500.000$ paylaşacak.

Tron blockchain ve Huobi kripto borsası, 1 Şubat’ta açılacak olan dördüncü HackaTron’u duyurdu. Bu yılki hackathon’da yaklaşık 500.000$ değerinde 500.000 USDD ödül havuzu var.

Geliştiriciler, hakimleri etkileyen umut verici blockchain çözümleri ve merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) sağlamak için başka bir kazanç şansına sahipler.

Geliştiriciler altı parçaya katılabilir

Grand Hackathon’un dördüncü sezonunda yer alan altı parça, önceki hackathon’ların sahip olduğu normal dört parçadan (DeFi, Web3, NFT’ler ve GameFi) iki ekstra parça içerir. Ekstra iki yol, sırasıyla önceki katılımcıları ve çevre dostu blockchain çözümlerini barındıran Oluşturucu yolu ve Çevre Dostu yol.

Önemli güncellemeler yapan ve hackathon’a geri dönen Tron Projeleri, yeni Builder yolunu kullanabilecek. Ancak, bu yolu kullanan geliştiricilerin Tron DAO Ventures’tan herhangi bir yatırım taahhüdüne sahip olmaması gerekir.

Çevre Dostu yol ise, katılımcıları Tron İklim Girişimi aracılığıyla Tron Ağı üzerinde çevre dostu blok zinciri teşvikleri bulmaya teşvik ediyor.

HackaTron süresi

HackaTron, 1 Şubat 2023’te açılacak ve 15 Nisan 2023’e kadar devam edecek.

Kazananlar 15 Mayıs 2023’te duyurulacak. Tıpkı önceki hackathonlarda olduğu gibi, kazananlardan biri jüri tarafından, diğer grup ise topluluk forumu aracılığıyla seçilecek. Kazananlar daha sonra Tron tarafından verilen bir stablecoin olan USDD’de 500.000 $ paylaşacaklar.

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir