Formula 1 Yarışları İçin Polygon Ağında NFT Biletleri Geliyor

Formula 1’in önde gelen bilet bağlantısı Platinium Group, Polygon (MATIC) ağında basılacak NFT yarış biletlerini piyasaya sürüyor.

Yakın zamanda yayınlanan bir basın açıklamasına göre Formula 1’in (F1) bilet bağlantısı Platinium Group’un, hafta sonu start verecek Monaco Grand Prix’inden Ethereum (ETH) ile ilgili katman-2 ağ Poligonu üzerinde basılacağı NFT yarış biletlerinin piyasaya süreceği bildirildi.

Biletlerin yalnızca yarışa erişim elde etmek için kullanılmayacağı bu yanı sıra koleksiyoncularına markaya sadık kalmalarını teşvik etmek için gelecek yarışlar için indirimler gibi çeşitli avantajları vereceği belirtildi.

şirket çalışanı bina, basılması ve satılması konusunda blok zinciri altyapısı şirket element ve Web3 ajans bari ile iş birliği yaptı.

Bary kurucu ortağı Elie Zerbib, NFT tutkunlarının sahiplerine şeffaflık, izlenebilirlik, kişiselleştirme ve etkileşim gibi pek çok özellik dile getirdi. Bunun yanı sıra işe alım sırasında kullanıcılar herhangi bir Web3 deneyimine sahip olması gerekmediğin de vücudunu çizdi. ayrıca zerbib, Monaco Grand Prix sonrası bazı NFT görseller performansın en özel partisine davet edilebileceğini söyledi.

Elemint CEO’su Jacques-Henri Eyraud, etkinliği davet etmek için blok zinciri tümelinden kazanmanın F1’in yürütmeleri davetiye spor ve eğlence Türlerin yayılacağı ileri ve konu hakkında şu ifadelerde bulundu:

Web3 teknolojileri daha güvenli ve yapıların özgünlüğüne daha uygun biletleme çözümleri sunmayı mümkün kılıyor. Bu deneyim, her tür spor karşılaşmasının hayranları için daha kişisel ve eğlenceli hale geliyor.

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir