eSpor oyun pazarı Moxy, 100.000 $ “HEPSİ İÇİN eSpor” Beta Mücadelesini başlattı

  • Moxy.io, blockchain destekli bir eSpor oyun platformudur.
  • Oyuncular, “HEPSİ İÇİN eSpor” Beta Mücadelesi sırasında eSpor tarzı oyunlarda yarışacaklar.
  • Kazananlar nakit ödemeler (USDC stablecoin cinsinden), yerel MOXY tokenleri ve Moxy Collectibles ödüllerini alacaklar.

Blockchain destekli eSports platformu “HEPSİ için eSports” Beta Mücadelesini başlattıktan sonra oyuncular, Moxy’de eSpor tarzı oyunlarda rekabet etme şansına sahip olacaklar.

Beta Yarışması, Moxy.io platformunun çeşitli bileşenlerini, platformun genel lansmanı ve Token Üretim Etkinliği (TGE) öncesinde tamamen stres testi yapacağı için Moxy için önemli bir kilometre taşıdır.

Moxy Beta Mücadelesine Katılmak

Katılmak için oyuncuların kaydolması, bir Moxy Club hesabı oluşturması ve KYC’yi tamamlaması gerekir. Ardından, diğer eSpor rakipleriyle karşılaşmak için 1.000 MOXY testnet jetonunu alacaklar.

Oyuncular ayrıca, daha sonra kaydolma ve KYC sürecini tamamlayan yönlendirilen her oyuncu için 50 MOXY jetonu bonusu kazanabilir.

rakip ödülleri

Beta Mücadelesi dört aşamadan oluşur ve yarışmacılar aşamalarda ilerledikçe puan toplamak için diğerlerine karşı kazanmaya çalışacaklardır. Dördüncü aşamanın sonunda, zirvede olanlar USDC stablecoin nakit ödemeleri, yerel MOXY tokenleri ve Moxy koleksiyon öğeleri ile ödüllendirilecek.

Ancak her bir ödülün değeri henüz açıklanmadı. Değer, Moxy platformunun resmi lansmanında açıklanacak. Bununla birlikte toplam ödül havuzu, Moxy koleksiyonları ve MOXY jetonları hariç 100.000 $ içerir.

Moxy, oyuncuların en sevdikleri oyunların eSpor özellikli bir sürümünü oynamalarını ve kazançlı gerçek para ödülleri kazanmalarını sağlamak için popüler oyunları entegre ederek bu hızla büyüyen P2E eSpor oyun endüstrisini yükseltmeyi hedefliyor.

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir