Cerus Markets 400:1 Kaldıraç Güncellemesini Duyurdu


Labuan, Malezya, 26 Mayıs 2023, Chainwire

Cerus Markets, kripto dışı enstrümanlar için kaldıraç seçeneklerinde heyecan verici bir güncelleme duyurmaktan heyecan duyuyor. Hemen yürürlüğe girer, Cerus Markets müşterileri keyfini çıkarabilir 400:1’e kadar kaldıraç Forex, Emtialar, Endeksler ve Tek Hisse Senetleri ticareti için.

Kaldıraç seçeneklerindeki bu artış, tüccarların yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayarak, daha fazla piyasa teşhiri ve daha yüksek getiri potansiyeli sağlar. Cerus Markets, kripto dışı enstrümanlar için artırılmış kaldıraç seçenekleri sunarak, müşterilere piyasa hareketlerinden yararlanmaları için daha da fazla fırsat sunmayı amaçlıyor.

Cerus Markets’ta şirket, müşterilerine mümkün olan en iyi ticaret deneyimini sağlama taahhüdüyle gurur duymaktadır. Bu güncelleme, şirketin müşterilerin en iyi araçlara ve ticaret koşullarına erişmesini sağlamaya yönelik kararlılığının yalnızca bir örneğidir.

Cerus Piyasaları Hakkında

2022’de kurulan Cerus Markets Limited, Malezya Labuan Finansal Hizmet Otoritesi tarafından yetkilendirilmiş ve düzenlenmiş çok varlıklı bir brokerdir. İnovasyona odaklanan Cerus, müşterilerin kripto para birimleriyle eşleştirilmiş 200’den fazla enstrümanla ticaret yapmasına olanak tanıyan benzersiz kripto türevi ürünler sunar. Cerus, kripto türevlerinin yanı sıra FX, Emtialar, Endeksler ve Tek Hisse Senetlerinde ticaret fırsatları sunar.

Cerus Markets, pazara kolay ve uygun fiyatlı erişim ile her seviyedeki taciri güçlendirmeye inanıyor. Alım satım platformu, giriş ücreti talep etmemesi ve 400:1’e kadar kaldıraçla yalnızca 50$’dan başlayan çok çeşitli dijital varlıkların alım satımına izin vermesiyle geleneksel brokerlerden sıyrılıyor.

Ayrıca, tüccarlar bir %100 para yatırma eşleştirme bonusuilk para yatırma miktarını ikiye katladı ve ticaret deneyimlerini daha da geliştirdi.

Cerus Markets ve teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için cerusmarkets.com adresini ziyaret edin.

Instagram l twitter Telgraf

Temas etmek

Cerus Markets’te Pazarlama Direktörü
Veronica Imasheva
[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir