5 Trilyon Token’lı SHIB Balinası Gözünü Bu Altcoin’e Çevirdi!

En büyük Shiba Inu (SHIB) balinalarından birisi, varlıklarını beş trilyon token’a çıkarırken az bilinen başka bir altcoin’e yöneldi.

WhaleStats tarafından bildirildiği üzere, beş trilyon Shiba Inu token’ına sahip bir kripto balinası, yakın zamanda gerçekleştirdiği bir alım ile varlıklarını genişletti. İzleme platformu tarafından atılan yakın tarihli bir tweet’e göre, blockchain veri izleyicisi tarafından izlenen ilk 1000 ETH cüzdanı arasında 30. sırada yer alan balina 2.810.227 Polymath (POLY)
satın aldı. Bu miktar, işlem zamanında 1.170.285 ABD Dolarına eş değerdi.

 

Polymath (POLY), kullanıcıların kripto para birimi token’ları biçiminde menkul kıymetler ihraç etmesine olanak tanıyan Polymath protokolünü destekleyen Ethereum tabanlı bir ERC-20 token’ıdır.

Şu anda 364.023.608 dolarlık canlı piyasa değeri ile CoinMarketCap sıralamasında 171. sırada yer alan POLY, yazım sırasında son 24 saatte yaklaşık yüzde 3’lük artışla 0,419069 dolardan işlem görüyor. Dolaşımdaki arzı 898.550.830 coin olan POLY’nin 24 saatlik işlem hacmi ise 53.121.912 dolardır.

Ancak WhaleStats tarafından sağlanan ayrıntılı veriler, balinanın hala çoğunlukla Shiba Inu’ya bahis oynadığını gösteriyor. Twitter DAO’nun yanı sıra beş trilyon token (94.180.784 dolar) ile SHIB, söz konusu balina tarafından tutulan en büyük token olarak görülüyor.

Shiba Inu’dan sürpriz bir duyuru geldi

KoinFinans tarafından da daha önce belirtildiği üzere; yeni bir Twitter gönderisinde SHIB, Welly’s adlı bir İtalyan fast food restoranı ile olan ortaklığını açıkladı. Welly’s’in yeni maskotu olarak Shiba Inu köpeğini benimsemesi ve meme coin’in anonim yaratıcısı Ryoshi’yi onurlandıran yeni bir sloganını kullanacak olmasıyla şirket tam bir yeniden markalaşma sürecinden geçmeye devam ediyor. Ayrıca şirketin menü ve pazarlama stratejisi de revize edildi.

 

SHIB kripto para birimi, en büyük rakibi olan meme kripto para birimi olan Dogecoin ile birlikte işletmede kabul edilecek.

Shiba Inu bu anlaşmadan açık açık bahsetmese de topluluğa gelmekte olduğu hakkında ipuçları vermişti. SHIB’in çeşitli TV ekranlarında yer aldığı ve kripto para biriminin resmi Twitter adresi tarafından yayınlanan teaser’da kullanıcılardan bu iş birliğinin ne olduğunu tahmin etmeleri istenmişti.

Binlerce yanıt SHIB’in; McDonald’s, Burger King veya KFC ile olası işbirliklerine işaret ediyordu. SHIB ekibi son zamanlarda platformu geliştirme konusunda kollarını sıvamış durumda. Neredeyse her gün meme kripto para birimi yeni bir gelişmenin veya ortaklığın haberleri geliyor. Örnek olarak SHIB ekibi en son SHIBerse’i açıklamış ve Metaverse ve Shiba Inu topluluğu için sürükleyici bir deneyim olacağını iddia etmişti.

SHIB, yazım sırasında hafif bir düşüşle 0,00002055 dolardan işlem görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir